SPELSCHEMA & RESULTAT

FREDAG 01 MARS
17.45 Hammarby IF 3 - 1 Djurgårdens IF
17.45 GIF Sundsvall 3 - 1 AFC Eskilstuna
19.00 Helsingborgs IF 5 - 5 BK Häcken
19.00 AIK 3 - 1 Jönköping Södra
20.00 Malmö FF 5 - 2 Örebro SK
20.00 Örgryte IS 1 - 3 Östersunds FK
LöRDAG 02 MARS
13.15 Malmö FF 3 - 3 BK Häcken
13.15 Örebro SK 5 - 5 Jönköping Södra
14.30 AIK 3 - 1 Östersunds FK
14.30 GIF Sundsvall 3 - 1 Helsingborgs IF
15.30 Örgryte IS 0 - 1 Hammarby IF
15.30 AFC Eskilstuna 3 - 1 Djurgårdens IF
SöNDAG 03 MARS
13.15 AIK 0 - 5 Örebro SK
13.15 Jönköping Södra 5 - 6 Örgryte IS
14.30 Helsingborgs IF 2 - 3 Malmö FF
14.30 Östersunds FK 0 - 3 Djurgårdens IF
15.30 BK Häcken 5 - 0 AFC Eskilstuna
15.30 GIF Sundsvall 0 - 2 Hammarby IF
FREDAG 29 MARS
TBD Jönköping Södra - Djurgårdens IF
TBD AFC Eskilstuna - Helsingborgs IF
TBD AIK - Malmö FF
TBD Östersunds FK - GIF Sundsvall
TBD Hammarby IF - BK Häcken
TBD Örebro SK - Örgryte IS
LöRDAG 30 MARS
TBD Jönköping Södra - AFC Eskilstuna
TBD Östersunds FK - Hammarby IF
TBD Malmö FF - Djurgårdens IF
TBD Örgryte IS - GIF Sundsvall
TBD AIK - BK Häcken
TBD Örebro SK - Helsingborgs IF
SöNDAG 31 MARS
TBD Helsingborgs IF - Hammarby IF
TBD AFC Eskilstuna - Malmö FF
TBD Djurgårdens IF - Örebro SK
TBD Örgryte IS - AIK
TBD GIF Sundsvall - Jönköping Södra
TBD BK Häcken - Östersunds FK
FREDAG 19 APRIL
TBD BK Häcken - GIF Sundsvall
TBD Malmö FF - Jönköping Södra
TBD Helsingborgs IF - Djurgårdens IF
TBD AFC Eskilstuna - Örgryte IS
TBD Hammarby IF - AIK
TBD Östersunds FK - Örebro SK
LöRDAG 20 APRIL
TBD Örgryte IS - Malmö FF
TBD Jönköping Södra - BK Häcken
TBD AIK - Djurgårdens IF
TBD Hammarby IF - AFC Eskilstuna
TBD Östersunds FK - Helsingborgs IF
TBD Örebro SK - GIF Sundsvall
TBD AFC Eskilstuna - Östersunds FK
TBD GIF Sundsvall - AIK
TBD Djurgårdens IF - Örgryte IS
TBD BK Häcken - Örebro SK
TBD Helsingborgs IF - Jönköping Södra
TBD Malmö FF - Hammarby IF
SöNDAG 21 APRIL
TBD GIF Sundsvall - Malmö FF
TBD Örgryte IS - Helsingborgs IF
TBD Örebro SK - Hammarby IF
TBD Jönköping Södra - Östersunds FK
TBD Djurgårdens IF - BK Häcken
TBD AIK - AFC Eskilstuna
TBD Helsingborgs IF - AIK
TBD AFC Eskilstuna - Örebro SK
TBD BK Häcken - Örgryte IS
TBD Hammarby IF - Jönköping Södra
TBD Malmö FF - Östersunds FK
TBD GIF Sundsvall - Djurgårdens IF
KVARTSFINALER 2019 - LÖRDAG 25 MAJ
TBD Lag 1 - Lag 8
TBD Lag 2 - Lag 7
TBD Lag 3 - Lag 6
TBD Lag 4 - Lag 5
SEMIFINALER 2019 - LÖRDAG 25 MAJ
TBD Vinnare av Kvartsfinal 1 - Vinnare av Kvartsfinal 2
TBD Vinnare av Kvartsfinal 3 - Vinnare av Kvartsfinal 4
BRONSMATCH 2019 - LÖRDAG 25 MAJ
TBD Förlorare av Semifinal 1 - Förlorare av Semifinal 2
SM-FINAL 2019 - LÖRDAG 25 MAJ
TBD Vinnare av Semifinal 1 - Vinnare av Semifinal 2