SPELSCHEMA & RESULTAT

FREDAG 01 MARS
17.45 Hammarby IF 3 - 1 Djurgårdens IF
17.45 GIF Sundsvall 3 - 1 AFC Eskilstuna
19.00 Helsingborgs IF 5 - 5 BK Häcken
19.00 AIK 3 - 1 Jönköpings Södra
20.00 Malmö FF 5 - 2 Örebro SK
20.00 Örgryte IS 1 - 3 Östersunds FK
LöRDAG 02 MARS
13.15 Malmö FF 3 - 3 BK Häcken
13.15 Örebro SK 5 - 5 Jönköpings Södra
14.30 AIK 3 - 1 Östersunds FK
14.30 GIF Sundsvall 3 - 1 Helsingborgs IF
15.30 Örgryte IS 0 - 1 Hammarby IF
15.30 AFC Eskilstuna 3 - 1 Djurgårdens IF
SöNDAG 03 MARS
13.15 AIK 0 - 5 Örebro SK
13.15 Jönköpings Södra 5 - 6 Örgryte IS
14.30 Helsingborgs IF 2 - 3 Malmö FF
14.30 Östersunds FK 0 - 3 Djurgårdens IF
15.30 BK Häcken 5 - 0 AFC Eskilstuna
15.30 GIF Sundsvall 0 - 2 Hammarby IF
FREDAG 29 MARS
18.00 Djurgårdens IF 0 - 4 Jönköpings Södra
18.00 AFC Eskilstuna 2 - 5 Helsingborgs IF
19.00 Hammarby IF 2 - 3 BK Häcken
19.00 Örebro SK 4 - 1 Örgryte IS
20.00 Malmö FF 1 - 6 AIK
20.00 Östersunds FK 2 - 3 GIF Sundsvall
LöRDAG 30 MARS
18.00 BK Häcken 4 - 1 AIK
18.00 Helsingborgs IF 2 - 1 Örebro SK
19.00 Malmö FF 1 - 2 Djurgårdens IF
19.00 Örgryte IS 1 - 3 GIF Sundsvall
20.00 AFC Eskilstuna 3 - 3 Jönköpings Södra
20.00 Östersunds FK 1 - 2 Hammarby IF
SöNDAG 31 MARS
18.00 Örgryte IS 5 - 4 AIK
18.00 GIF Sundsvall 4 - 1 Jönköpings Södra
19.00 Helsingborgs IF 3 - 4 Hammarby IF
19.00 Östersunds FK 2 - 4 BK Häcken
20.00 AFC Eskilstuna 2 - 5 Malmö FF
20.00 Örebro SK 2 - 2 Djurgårdens IF
FREDAG 19 APRIL
18.00 BK Häcken 3 - 2 GIF Sundsvall
18.00 Jönköpings Södra 4 - 2 Malmö FF
19.00 Helsingborgs IF 1 - 2 Djurgårdens IF
19.00 Örgryte IS 1 - 1 AFC Eskilstuna
20.00 AIK 4 - 5 Hammarby IF
20.00 Östersunds FK 2 - 8 Örebro SK
LöRDAG 20 APRIL
15.15 Örgryte IS 0 - 7 Malmö FF
16.00 BK Häcken 3 - 2 Jönköpings Södra
16.45 Hammarby IF 5 - 2 AFC Eskilstuna
17.30 Östersunds FK 4 - 0 Helsingborgs IF
18.00 AIK 6 - 1 Djurgårdens IF
18.15 Örebro SK 3 - 1 GIF Sundsvall
19.00 AFC Eskilstuna 0 - 4 Östersunds FK
19.00 Hammarby IF 1 - 2 Malmö FF
20.00 Örgryte IS 1 - 5 Djurgårdens IF
20.00 BK Häcken 3 - 2 Örebro SK
21.00 AIK 5 - 2 GIF Sundsvall
21.00 Helsingborgs IF 3 - 5 Jönköpings Södra
SöNDAG 21 APRIL
18.00 Malmö FF 0 - 3 GIF Sundsvall
18.00 Jönköpings Södra 4 - 4 Östersunds FK
19.00 Hammarby IF 0 - 3 Örebro SK
19.00 Djurgårdens IF 0 - 5 BK Häcken
20.00 Örgryte IS 3 - 1 Helsingborgs IF
20.00 AIK 6 - 4 AFC Eskilstuna
21.15 AIK 6 - 3 Helsingborgs IF
21.15 AFC Eskilstuna 4 - 3 Örebro SK
21.15 Örgryte IS 1 - 9 BK Häcken
21.15 Hammarby IF 4 - 1 Jönköpings Södra
21.15 Östersunds FK 3 - 4 Malmö FF
21.15 GIF Sundsvall 3 - 2 Djurgårdens IF
KVARTSFINALER - LöRDAG 25 MAJ
12.15 Hammarby IF - Jönköpings Södra
13.15 AIK - Malmö FF
14.15 BK Häcken - Djurgårdens IF
15.15 GIF Sundsvall - Örebro SK
SEMIFINALER 2019 - LÖRDAG 25 MAJ
TBD Vinnare av Kvartsfinal 1 - Vinnare av Kvartsfinal 2
TBD Vinnare av Kvartsfinal 3 - Vinnare av Kvartsfinal 4
BRONSMATCH 2019 - LÖRDAG 25 MAJ
TBD Förlorare av Semifinal 1 - Förlorare av Semifinal 2
SM-FINAL 2019 - LÖRDAG 25 MAJ
TBD Vinnare av Semifinal 1 - Vinnare av Semifinal 2